Stiklų pakelėjų remontas

Stiklo pakelėjų remontas – gana dažnas automobilio detalių remontas. Turbūt kiekvienam automobilio savininkui teko susidurti su gana erzinančia problema – automobilio langas neatsidaro ar pastringa. Kai langas nepilnai uždarytas, padidėja vagysčių rizika ar lietaus bei sniego patekimas į vidų, jei automobilis laikomas ne garaže. Be to, Lietuvoje orai tikrai nėra tokie šilti, kad visuomet galima būtų važinėti atidarytu langu. Taigi, ištikus tokiai problemai, stiklų pakelėjų remontas reikalingas nedelsiant.

Kai kurie automobilių savininkai puikiai išsistudijavę savo automobilio dalis, ir žino, ką daryti esant vienam ar kitam gedimui, tačiau, reikia pripažinti, kad tokių vairuotojų tikrai nėra daug. Be to, ne visuomet turima pakankamai laiko išsiaiškinti gedimo priežastį ir rasti sprendimą. Taigi, dažniausiai tenka kreiptis į servisą, kuriame dirbantys kvalifikuoti specialistai greitai randa gedimo priežastį ir ją išsprendžia. Kartais, atrodytų, sugenda visai “nereikšminga” detalė, tačiau ji pakankamai sudėtinga, kad ją būtų galima pataisyti. Stiklo pakelėjai – viena iš tokių detalių, kartais automobilių savininkams keliančių tikrą galvos skausmą.

Kaip bebūtų, dažniausiai stiklo pakelėjai genda sportiniuose kupė ar kabrioletuose. Stiklo pakelėjų esama įvairių, praktiškai kiekviena automobilio markė turi savitą stiklo pakėlimo mechanizmą. Jį išardyti ir išsiaiškinti gana sudėtinga, tačiau turint laiko įmanoma. Internetiniuose forumuose galima rasti įvairių patarimų, kaip pataisyti stiklo pakėlimo mechanizmo gedimus. Teigiama, kad dažniausias stiklo pakelėjo gedimas – troselio nutrūkimas, tačiau jį pakeisti pačiam gali būti gana sudėtinga.

Dauguma automobilių savininkų sutinka, kad naują stiklo pakėlimo mechanizmą gana brangu įsigyti naują, todėl daug pigiau būtų jį remontuoti. Kaip jau minėta anksčiau, kai kurie vairuotojai mėgsta automobilius taisyti patys, tačiau tam tikrai reikia laiko ir kantrybės.

Kartais prireikia stiklo pakėlimo mechanizmą derinti. Jei automobilio lango stiklas tvirtai neprisispaudžia prie sandarinimo gumos, nestabiliai ar kreivai įstatytas rėme, ar neįmanoma pilnai uždaryti lango, tai dažniausiai reiškia, kad išsiderino stiklo pakėlimo mechanizmas arba deformavosi sandarinimo guma.

Stiklo pakėlėjo remontas automobilių stiklų servise atliekamas greitai ir kokybiškai. Kiekvienas klientas gali būti užtikrintas, kad automobilio detalės bus sutaisytos profesionalų. Taip pat, kas yra labai svarbu, atliekant stiklo pakelėjų remontą teikiama garantija, todėl tam tikrą laiką būsite tikri, kad nereikės aiškintis stiklo pakėlimo mechanizmo gedimo priežasčių. Taigi, sutaupysite ir laiko, ir nervų, be to, nereikės rūpintis, kad langas užsidaro sunkiai ar nepilnai.